Acasă · Licitații
· Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
CUTIE METALICA LEGATURI ELECTRICE IP65 120X100X50 IP65; PRESETUPA CABLU ELECTRIC M 25
- Număr anunț
- DA32989575
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 06.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.