Atribuită Cumpărare directă

Servicii realizare Aplicatie City App Ardud

Număr anunț
DA32989774
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.900 RON
Valoare atribuită
62.900 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.900 RON

din 62.900 RON estimat