Atribuită Cumpărare directă

ULTRAVIST 370 , CUT 1 FLAC X 200 ML SOL INJ (DCI: IOPROMIDUM)

Număr anunț
DA32990143
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
ROMASTRU TRADING SRL (CUI 6769462)
Cod CPV
33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.948,50 RON
Valoare atribuită
25.948,50 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.948,50 RON

din 25.948,50 RON estimat