Atribuită Cumpărare directă

Microstatie de epurare

Număr anunț
DA32990344
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
SIBLAX SOLUTIONS SRL (CUI 29593011)
Cod CPV
45252100-9 · Lucrari de constructii de statii de epurare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.963,82 RON
Valoare atribuită
36.963,82 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.963,82 RON

din 36.963,82 RON estimat