Atribuită Cumpărare directă

Servicii monitorizare postinchidere depozit de deseuri Negresti Oas

Număr anunț
DA32990448
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
MEDANA COMPANY SRL (CUI 7831554)
Cod CPV
71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.260 RON
Valoare atribuită
13.260 RON
Data publicării
06.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.260 RON

din 13.260 RON estimat