Atribuită Cumpărare directă

Forensic Tool Kit Servicii de suport si mentenanta- 1 an

Număr anunț
DA32991551
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.618 RON
Valoare atribuită
28.618 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.618 RON

din 28.618 RON estimat