Atribuită Cumpărare directă

Fructe, legume si produse conexe

Număr anunț
DA32991658
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 246 (CUI 8808649)
Furnizor / câștigător
RUXI LUNA UNIVERSAL S.R.L. (CUI 39978821)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107.907,20 RON
Valoare atribuită
107.907,20 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107.907,20 RON

din 107.907,20 RON estimat