Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Cupe probe 1.5 ml,Tuburi de grafit cu platforma,Tub de grafit standard
- Număr anunț
- DA32993274
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.086,04 RON
- Valoare atribuită
- 6.086,04 RON
- Data publicării
- 07.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.