Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi colectare selectiva BeGreen 50 litri H-53 cm

Număr anunț
DA32993745
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.949,84 RON
Valoare atribuită
7.949,84 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.949,84 RON

din 7.949,84 RON estimat