Atribuită Cumpărare directă

Reparatii pardoseala sediu primarie Gura Vitioarei

Număr anunț
DA32993773
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
Furnizor / câștigător
RASTAN REAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45459047)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.169,63 RON
Valoare atribuită
33.169,63 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.169,63 RON

din 33.169,63 RON estimat