Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP DISPLAY IPS 1920X1200, 14" ,ssd 500GB, Ram-16GB

Număr anunț
DA32993807
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.540 RON
Valoare atribuită
6.540 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.540 RON

din 6.540 RON estimat