Atribuită Cumpărare directă

TAMPON HEMOSTATIC NAZAL 10 CM (TIP MEROCEL) - REF.6433/05.04.2023, CPU

Număr anunț
DA32994568
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728 RON
Valoare atribuită
728 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728 RON

din 728 RON estimat