Atribuită Cumpărare directă

Sistem steril Y irigatie urologie T.U.R. (set lavaj urologic)

Număr anunț
DA32994732
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,60 RON
Valoare atribuită
300,60 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,60 RON

din 300,60 RON estimat