Atribuită
Cumpărare directă
Usa de interior metalica Wega Y14, deschidere stanga + dreapta, wenge, 2020 x 880 x 50 mm
- Număr anunț
- DA32996820
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.677,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.677,29 RON
- Data publicării
- 07.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.