Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare numere si certificate de inregistrare utilaje pentru Comuna Stefan Voda Judetul Calarasi
- Număr anunț
- DA32996984
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan Voda (CUI 4133000)
- Furnizor / câștigător
- FAVORIT SRL (CUI 1922386)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.302,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.302,40 RON
- Data publicării
- 07.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.