Atribuită Cumpărare directă

Plante , arbusti, arbori, turba si pamant de flori

Număr anunț
DA32997236
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
DULAPUL DIN TEI SRL (CUI 37962985)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.165,50 RON
Valoare atribuită
71.165,50 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.165,50 RON

din 71.165,50 RON estimat