Atribuită Cumpărare directă

Pachet '' Iepuras de Paste''

Număr anunț
DA32997483
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Bacau (CUI 15370567)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI 13566711)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392,42 RON
Valoare atribuită
1.392,42 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392,42 RON

din 1.392,42 RON estimat