Atribuită Cumpărare directă

AMORTIZOR SERIA 3500, ARGINTIU BRAT ST

Număr anunț
DA32998029
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34325100-2 · Amortizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,99 RON
Valoare atribuită
178,99 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,99 RON

din 178,99 RON estimat