Atribuită Cumpărare directă

dulap+ corp suspendat , depozitare , birou

Număr anunț
DA32998420
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
UBY MOB SRL (CUI 30795650)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.840,34 RON
Valoare atribuită
14.840,34 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.840,34 RON

din 14.840,34 RON estimat