Atribuită Cumpărare directă

Bilet de avion Sibiu-Varsovia, 24.04-28.04.2023

Număr anunț
DA32998526
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
HAPPY TRAVEL AGENCY SRL (CUI 18956596)
Cod CPV
60440000-4 · Servicii aeriene si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.420 RON
Valoare atribuită
5.420 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
09.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.420 RON

din 5.420 RON estimat