Atribuită
Cumpărare directă
HUB USB TP-LINK UH400, 4 porturi USB 3.0, negru Cod Podus: [UH400]
- Număr anunț
- DA32998561
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.376,43 RON
- Data publicării
- 07.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.