Atribuită Cumpărare directă

Creion mecanic 0,7 mm_10 buc negre si 10 bucati albastre_ DACO

Număr anunț
DA32998648
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,80 RON
Valoare atribuită
115,80 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,80 RON

din 115,80 RON estimat