Atribuită Cumpărare directă

PACHET

Număr anunț
DA32998816
Autoritate contractantă
Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,33 RON
Valoare atribuită
298,33 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,33 RON

din 298,33 RON estimat