Atribuită Cumpărare directă

Caiet cu spirala A4, 60 file, coperta plastic, My Note Flex_Matematica

Număr anunț
DA32998853
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,50 RON
Valoare atribuită
356,50 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,50 RON

din 356,50 RON estimat