Atribuită Cumpărare directă

Refacere iluminat în spatiile comune la Centru de Afaceri

Număr anunț
DA32998878
Autoritate contractantă
S.C. PIETE-SERVICII COMUNITARE MUSCEL S.R.L. (CUI 27280123)
Furnizor / câștigător
PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI 26541611)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.205,61 RON
Valoare atribuită
4.205,61 RON
Data publicării
07.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.205,61 RON

din 4.205,61 RON estimat