Atribuită Cumpărare directă

MASCA SUDURA AUTOMATA VISION 4 SENZORI EXTRA LARGE DIN 9-13 CAMP VIZUAL 98 X 87 MM ENERGO PROMOS ZZ

Număr anunț
DA32999318
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,84 RON
Valoare atribuită
284,84 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,84 RON

din 284,84 RON estimat