Atribuită Cumpărare directă

BANDA POWER REPAIR 50MMX25M BANDA TEXTURATA GRI

Număr anunț
DA32999628
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,55 RON
Valoare atribuită
136,55 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,55 RON

din 136,55 RON estimat