Atribuită Cumpărare directă

Dosar plastic sina format A4 color prevazut cu 2 perforatii

Număr anunț
DA33004049
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15662430)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.602 RON
Valoare atribuită
1.602 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.602 RON

din 1.602 RON estimat