Atribuită Cumpărare directă

REALIZARE EXPOZITIE ISTORICA IN AER LIBER

Număr anunț
DA33004433
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
Cod CPV
45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475.934,62 RON
Valoare atribuită
475.934,62 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475.934,62 RON

din 475.934,62 RON estimat