Atribuită Cumpărare directă

SSD Samsung 870 EVO 500GB SATA-III 2.5 inch

Număr anunț
DA33005763
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617,61 RON
Valoare atribuită
617,61 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

617,61 RON

din 617,61 RON estimat