Atribuită Cumpărare directă

ELABORARE DOCUMENTATIE TEHNICA (CU, DALI, DTAC si PTH) CONSTRUCTII PUBLICE - SEDII ADMINISTRATIVE

Număr anunț
DA33006087
Autoritate contractantă
COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
Furnizor / câștigător
PROIECT IMOBILIAR SRL (CUI 17621916)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.200 RON
Valoare atribuită
82.200 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.200 RON

din 82.200 RON estimat