Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox si carton

Număr anunț
DA33007669
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
ADVANCED TECHNOLOGIES & SERVICES S.R.L. (CUI 40763745)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,50 RON
Valoare atribuită
434,50 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,50 RON

din 434,50 RON estimat