Atribuită Cumpărare directă

COUNTERINTELLIGENCE TRAINING 11-12 Aprilie 2023

Număr anunț
DA33008068
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
INTENSEC RESEARCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 39776512)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.664,90 RON
Valoare atribuită
11.664,90 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.664,90 RON

din 11.664,90 RON estimat