Atribuită Cumpărare directă

Lampi de iluminat pentru salile de operatii ATI 1, Sali de operatii et 1 si 2 corp C

Număr anunț
DA33008107
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
BEST ANBORA SRL (CUI 30279587)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.432,40 RON
Valoare atribuită
39.432,40 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.432,40 RON

din 39.432,40 RON estimat