Atribuită
Cumpărare directă
CARBOCIT 250MG 3BL X 10CPR;CEFORT 1g flacon injectabil (i.m. + i.v.) / ;METAMIZOL KALCEKS 500 mg;
- Număr anunț
- DA33008521
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.936,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.936,50 RON
- Data publicării
- 10.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.