Atribuită Cumpărare directă

COMPRESE STERILE PLIATE 10/8CM

Număr anunț
DA33008611
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
Cod CPV
33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,80 RON
Valoare atribuită
213,80 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,80 RON

din 213,80 RON estimat