Atribuită
Cumpărare directă
Plombari drumuri comunale
- Număr anunț
- DA33008901
- Autoritate contractantă
- COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
- Furnizor / câștigător
- ROILAND S.R.L. (CUI 15509925)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.160 RON
- Valoare atribuită
- 23.160 RON
- Data publicării
- 10.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.