Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 12 bucati surse UPS nJoy Token 800

Număr anunț
DA33009144
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.776 RON
Valoare atribuită
4.776 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.776 RON

din 4.776 RON estimat