Atribuită Cumpărare directă

Tub conector de joasa presiune T/Y cu supapa compatibil Medrad/Imaxeon Spectris, Stellant, Salient,

Număr anunț
DA33009268
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.580 RON
Valoare atribuită
13.580 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.580 RON

din 13.580 RON estimat