Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie

Număr anunț
DA33009344
Autoritate contractantă
GRADINITA COLT DE RAI (CUI 31042510)
Furnizor / câștigător
BONELY PRODCOM SRL (CUI 17938630)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.898,66 RON
Valoare atribuită
8.898,66 RON
Data publicării
10.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.898,66 RON

din 8.898,66 RON estimat