Atribuită
Cumpărare directă
ciocolata alba aerata/85gr
- Număr anunț
- DA33009592
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL BARLAD (CUI 4446414)
- Furnizor / câștigător
- RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
- Cod CPV
- 15842220-0 · Batoane de ciocolata (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631,80 RON
- Valoare atribuită
- 631,80 RON
- Data publicării
- 11.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.