Atribuită Cumpărare directă

Bilet de avion Bucuresti-Toulouse-Bucuresti 22-27.05.2023

Număr anunț
DA33011413
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.057,53 RON
Valoare atribuită
3.057,53 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
11.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.057,53 RON

din 3.057,53 RON estimat