Atribuită Cumpărare directă

CURS NOTIUNI FUNDAMENTALE DE IGIENA

Număr anunț
DA33012434
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
LIRA COP CREATIVE S.R.L. (CUI 18144190)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.500 RON
Valoare atribuită
46.500 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.500 RON

din 46.500 RON estimat