Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de drumuri pentru comuna Galbinasi, judet Calarasi

Număr anunț
DA33013723
Autoritate contractantă
COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) (CUI 17558053)
Furnizor / câștigător
DAROVI COMPANY S.R.L. (CUI 26283865)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.996,97 RON
Valoare atribuită
99.996,97 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.996,97 RON

din 99.996,97 RON estimat