Atribuită Cumpărare directă

Elaborare faza DALI pentru obiectivul Renovarea energetica moderata a cladirii piata

Număr anunț
DA33015427
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
SPANU STUDIO PROIECTARE SI URBANISM SRL (CUI 37853600)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.300 RON
Valoare atribuită
10.300 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.300 RON

din 10.300 RON estimat