Atribuită Cumpărare directă

Husa Protectie Spate Apple iPhone 12 Pro Max Leather Case with MagSafe Saddle Brown

Număr anunț
DA33015618
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,85 RON
Valoare atribuită
242,85 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,85 RON

din 242,85 RON estimat