Atribuită Cumpărare directă

NJOY ATEN PRO 3000 UPS ONLINE DUBLA CONVERSIE 3000 VA( 2700 W) SINUSOIDA PURA, TOWER, NR IESIRI 4 SC

Număr anunț
DA33015819
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.905,88 RON
Valoare atribuită
3.905,88 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.905,88 RON

din 3.905,88 RON estimat