Atribuită Cumpărare directă

Emondor profesional (motofierastrau extensibil taiat crengi pomi) RURIS R10

Număr anunț
DA33016920
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,53 RON
Valoare atribuită
923,53 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,53 RON

din 923,53 RON estimat