Atribuită Cumpărare directă

SET CARTUSE Originale Xerox C235

Număr anunț
DA33017574
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI 16994054)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.281,51 RON
Valoare atribuită
2.281,51 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.281,51 RON

din 2.281,51 RON estimat