Atribuită Cumpărare directă

tevi rectangulare

Număr anunț
DA33017722
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44162000-3 · Tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,32 RON
Valoare atribuită
481,32 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,32 RON

din 481,32 RON estimat